Games herna

Knight online

Knight Online - Jedno z nejrozšířenějších MMORPG v Turecku. Provozovatelem je K2 network. Oficiální web - www.knightonlinewordl.com, pro platící je rezervováno 20% herního serveru. Hra je zasazena do fantasy prostředí světa Adonis kdy proti sobě stojí Lidé a Orci. V hře je propracovaný systém PvP ( player versus player). Vytváření nových lvlů probíhá expením na kreaturach všeho druhu přičemž za každý druh dostáváte rodílný počet exp. pointů. Po dosažení požadované hodnoty se automaticky načte nový level. Hra je od datadisku protkaná úkoly které by měly hraní usnadnit. Hra je kompletně v angličtině.


POSTAVY:

Hned při prvním spuštění hry Knight Online si musíte vybrat svou postavu. Ne že by bylo až tak moc s čeho vybírat,ale postupem času se dá vytrořit velice dobrá postava tak se do toho dáme ! Předem upozorňuji že nebu každou postavu popisovat do podrobna, jen něco nakousnu a pokud se vám to bude líbit tak si nainstalujte Knight Online a prosím…… :))
1.Nejdůležitější věc je to, že se musíte rozhodnout za koho to vlastně chcete hrát: Buď to tady máme El morad (člověk) , nebo Karus. Upozorňuji že pokud budete hrát např. za Karus tak nemůžete vytvořit partu s El morady.

screenshots:             
Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Screenshot 4
Screenshot 5
Screenshot 6
Screenshot 7
Screenshot 8
Screenshot 9
Screenshot 10
Screenshot 11
Screenshot 12
Screenshot 13
Screenshot 14
Screenshot 15
Screenshot 16
Screenshot 17
Screenshot 18
Screenshot 19

 
Děkujeme vám a navštivte nás znovu.