Games herna

NAVODY

Counter Srike 1.6 - návodyJak se připojit na nonsteam server bez steamu:

Nejdříve stáhněte instalaci CSka. Tu najdete v sekci download. Stáhněte ji a nainstalujte. Po tom, co dokončíte instalaci, budete potřebovat nonsteam patch (doporučuji verzi 22), který taktéž najdete v sekci download. Opět patch stáhněte a nainstalujete tam, kam jste nainstalovali CSko. Tímto je instalace dokončena.

Nyní se určitě chcete připojit na server. To provodete buď pomocí konzole příkazem "connect cs.itarget.cz:27016", nebo pomocí menu tak, že kliknete na Find Servers, zvolíte Favorites a pomocí tlačítka Add a Server přídáte server do oblíbených. Potom už kliknete pouze na Connect a připojujete se na server.

Přeji příjemnou hru bez lagů a spoustu fragů.


Co dělat když je na serveru cheater:

V případě, že se vám zdá že je na serveru cheater a není tam žádný admin, tak kontaktujte admina pomocí ICQ (kontakt najdete v sekci kontakt nebo zde). Když bude moci, tak přijde. V případě že nikdo z adminů nemá čas, tak nahrejte demo cheatera pomocí příkazu v konzoli "record cheater".  POZOR - nahravani dema  musíte ukončit  dalším příkazem "stop", jinak se demo neuloží. Nahrané dema najdete ve složce "cstrike" a bude to soubor "cheater.dem". Pošlete ho buď pomocí emailu nebo ICQ adminovi.


 

Dostal jsem neoprávněně BAN co mam dělat?

V případě že jste dostali BAN neoprávněně, tak se nejdřív podívejte do BANlistu. Tam zjistite důvod BANu a admina, který vám ho dal. Poté admina kontaktujte, v případě nějakých větších potíží se obraťte na hlavního admina (FikinD

 
Děkujeme vám a navštivte nás znovu.