Games herna

VYBRAT HRU A HRAT

Age of Empires

Age of Empires

Age of Empires je relatimová strategická hra z dílny Ensemble Studios. Začínáte s pár dělníky v době kamenné a postupem času se vaše říše rozroste v obrovské prosperující impérium, kde základem úspěchu je skvěle fungující ekonomika "sypající" jedno vojáčka za druhým. Fanoušci bitev si přijdou na své při obléhání měst, v obrovských bitvách, ve kterých nechybí váleční sloni, rytíři, pěchota, katapulty ani válečné lodě, tak jak to známe z historie. Hráč si může vybrat z několika civilizací. Během postupu do nových vývojových období se odkrývá technologický strom, jenž umožňuje získat jak ekonomické tak vojenské výhody. Cesta k vítězství nevede jen přes vojenský výmaz soupeře z mapy, ale je také možné hrát na ekonomické vítězství.

Age of Empires II

Age of Empires II

Age of Empires 2: The Age of Kings patří zcela jistě k nejlepším realtimovým strategiím, které kdy spatřily světlo světa. Autoři se nevzdálili hernímu principu prvního dílu, z chyb se poučili a hru ještě vylepšili, jak po herní, tak pro grafické stránce. Opět stavíte ekonomické a vojenské budovy, postupujete do lepších dob, s tím zlepšujete své technologie a máte možnost vyrábět stále lepší a ničivější jednotky. Na výběr máte z 13. civilizací, odlišných svými bonusy. Nechybí obrovské pozemní ani námořní bitvy.

Age of Empires II: Conquerors

Age of Empires II: Conquerors

Obrovský úspěch AoE2:The Age of Kings nenechal vývojářům jinou možnost, než přidat datadisk. Mimořádné vydařený kousek, The Conquerors, nás zavádí mimo jiné na americký kontinent. Datadisk přináší 5 nových civilizací (mezi nimi indiány, kteří nedisponují jízdou, tu si kompenzují silnou pěchotou) a celou řadu jednotek. Herní princip je zachován, o stavění měst, postupování v vývojových obdobích a technologické pokroky nepřijdete.

Boj o Korunu Českou

Boj o Korunu Českou

Realistická free online hra založená na přepočtech a přesně daném počtu útoku. Jak již název napovídá je hra zasazená do prostředí České republiky, kde mezi sebou bojuje 14 krajů, v čele s veliteli jednotlivých krajů a vládou, o obsazení co nejvíce z republiky a tím získání její koruny. Hra však není pouze o válčení, ale i o tom vybudovat si kvalitní ekonomické zázemí, vypracovat si správné hrdiny, vylepšovat armádu a budovy formou upgrade a další herní mody. Hra probíhá formou věku, který trvá 6 týdnů a během každého věku se kraje zúčastňují příběhu, který hru provází. Vlastní příběh pomáhá krajům získávat krajské upgrade, peníze pro vybudování armády a ekonomiky a další výhody. BKC však není pouze hra. Máte zde možnost získávat nové přátelé, rozvíjet svoji fantazii a strategické zkušenosti. Každý hráč má možnost povídat si s ostatními hráči na různých forech, dávat návrhy na rozvoj hry a dá se říci, že BKC je jedna velká rodina.

Call of Duty

Call of Duty

Nejúspěšnější online FPS v České republice. Vyberte si jednu ze stran 2. světové války, chopte se historicky věrných zbraní a porazte nepřítele. Call of Duty nabízí rychlou a zábavnou akci v mnoha modech.

Call of Duty 2

Call of Duty 2

Call of Duty 2 je pokračování veleúspěšné 3D akce, která se stala nejpopulárnější hrou českého internetu. Dvojka se snaží jít v jejích šlépějích a mimo vylepšený engine, nové zbraně a mapy, přináší také mod Capture the Flag, který byl jen v datadisku United Offensive.

Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4, pokračování velmi úspěšné herní série. Oproti předchozím dílům přináší řadu inovací, z nichž největší je přesun z období druhé světové války do současného konfliktu. Užijte si více než sedmdesát moderních zbraní, postupné zlepšování dovedností a řadu dalších vylepšení.

Call of Duty: United Offensive

Call of Duty: United Offensive

Call of Duty: United Offensive je pokračování velmi oblíbené hry Call of Duty. Naleznete zde spoustu novinek oproti předchozímu dílu jako krátkodobý sprint, smoke granade, samonabíjecí pušky Tokarev, Gewehr atd.
Hlavní odlišností však zůstává řiditelná technika spolu s novými mody, které hru dělají více zajímavější.

Counter-Strike

Counter-Strike

Counter Strike je jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších FPS her. Hra vznikla v roce 1999 jako volně šiřitelný mod na enginu legendárního Half-Life a získal si takovou oblibu, že se od té doby drží na špici online akčních her. Charekterem se jedná o takticko akční FPS 3D hru, která je založená zásadně na souhře více hráčů v týmu.

Counter-Strike: Source

Counter-Strike: Source

Pokračování nejúspěšnější multiplayerové hry Counter-Strike, tentokráte předělané do revolučního enginu Source, použitého v Half-Life 2. Podlehněte kouzelné grafice a kochejte se fyzikou, kterou tato hra přináší v revoluční formě.

Damokles

Damokles

Projekt Damokles.cz je komplexní virtuální svět, na kterém se můžete seznámit s novými lidmi, soutěžit, spojovat síly s ostatními k dosažení určených cílů nebo třeba jen tak diskutovat. Každý si přijde na své a každý může realizovat jiné cíle. Z obyčejného přehlíženého přistěhovalce se můžete vypracovat na úspěšného podnikatele, továrníka, šéfa podsvětí, váženého občana, slavného sportovce nebo bankéře.

Damokles má vlastní státy, města, politickou správu, tiskoviny, banky, kasína, sporty atd... Najdete zde několik stovek profesí které můžete vykonávat, tisíce typů budov a věcí které se ve světě vyskytují.
Vytvořte si vlastní postavu, najděte si zaměstnání, kupte si byt, choďte za zábavou a bavte se s přáteli.

Day of Defeat: Source

Day of Defeat: Source

Day of Defeat: Source je samostatná hra, vytvořená na základech původní úspěšné modifikace Day of Defeat pro Half-Life. Source verze přináší novou grafiku, nové mapy a hlavně vlastnosti skvělého Source engine, který byl poprvé použit v Half-Life 2. Připojte se k Německu či spojeneckým vojskům, a okuste bitvy 2. světové války!

Doom 2

Doom 2

Vůbec první síťová FPS hra na světě. Tady v podstatě pořádně vzniklo to, čemu by se dalo říkat nenávist mezi hráči :). I přes svoje stáří má tato hra stále velikou hráčskou základnu a oblíbenost této hry je obrovská. Zahrajte si tedy s legendární postavou jakou doom marine bezesporu je.

Enemy Territory

Enemy Territory

Enemy Territory je 3D multiplayer akce, vycházející ze hry Return to Castle Wolfenstein a je zcela zdarma. Díky využití Quake 3 engine ji spustí i majitelé slabších strojů. Je zasazena do období 2. světové války, a proti sobě stojí dvě strany – Spojenci jako Allies a Němci jako Axis.

Enemy Territory: Quake Wars

Enemy Territory: Quake Wars

Multiplayerová akce Enemy Territory: Quake Wars pochází z vývojářského studia Splash Damage. Dějem je zasazena do roku 2060, kdy si invazivní kmen Stroggů vybere za své další působiště planetu Zemi. Lidská rasa se však nevzdá snadno. Skupina GDF (Global Defence Forces), zastupující Zemi, používá zbraně, které by se daly považovat za nové modely těch současných, u zbraní Stroggů však vývojáři popustili uzdu fantazii a k dispozici je i spousta všemožných vozítek na přemísťování.Vyberte si, ke které straně se přidáte, zvolte si povolání a vrhněte se do bitevní vřavy. Čekají vás různě velké lokace, v každé z nich se odehraje několik misí, které jsou součástí kampaně. Vaše výsledky v jednotlivých misích tak ovlivní i vaši výchozí pozici v těch dalších. Boj o přežití může začít!

Enemy Territory: Quake Wars demo

Enemy Territory: Quake Wars demo

Enemy Territory: Quake Wars je multiplayerová akce, kde lidé na Zemi odráží útoky Stroggů z vesmíru. Vyberte si, na kterou stranu se přidáte a vstupte do krvavé bitvy! Demoverze je kompletně zdarma a obsahuje propracovanou mapu Valley, kde je třeba zabránit Stroggům v otravě čističky vod. Mapa obsahuje spoustu vozidel, plavidel a létajících vozítek, takže souboje budou na suchu, na vodě i ve vzduchu!

F.E.A.R.

F.E.A.R.

Skvěle zpracovaná 3D akce F.E.A.R. nabízí velké množství různorodých zbraní, včetně možností útoku beze zbraně. Perfektní a téměř filmové grafické zpracování zaručuje skvělý zážitek z hraní. F.E.A.R. podporuje multiplayer až pro 16 hráčů, tak neváhejte a připojte se k ostatním.

FlatOut

FlatOut

Skvělá destrukčně závodní hra Flat-Out není od tvůrců připravena na pohodlná multiplayerové klání, jelikož postrádá jakékoliv konfigurační menu, nicméně i tak poskytuje velkou porci zábavy. Zničte protivníka, nebo dojeďte do cíle dříve než on! Založit hru může jen hráč s veřejnou IP adresou.

Half-Life 2

Half-Life 2

Pokračování skvělého Half-Life s sebou přineslo našlapaný Source engine, který ve spojení s fyzikálním enginem Havok zaručuje nezapomenutelné herní zážitky. Vyzkoušejte si jejich sílu v Deathmatchi a využijte všechny z HL2 zbraní, včetně legendární Gravity Gun!

Hockey Arena

Hockey Arena

Hockey Arena je online hokejový manažer, ve kterém vedeš svůj vlastní tým, bojuješ s ním o postup do první ligy a zastupuješ svůj stát ve Světové lize. Máš šanci vyhrát volby, stát se reprezentačním trenérem a hrát se svým výběrem na mistrovstvích světa. Tvůj protihráč, na rozdíl od běžných her, není umělá inteligence počítače, ale tisíce dalších živých lidí z 40 států světa. Hra se snaží simulovat skutečný příběh hokejových sezón, mužstva mohou postoupit a sestoupit, noví hráči přicházejí do mužstva z juniorských přípravek, hráči stárnou a s přibývajícím věkem se postupně snižují i jejich schopnosti. Pravidelně přibývají nové státy a s rozrůstající se hráčskou komunitou i další jazykové verze hry. Pokud by jsi chtěl mít vlastní hokejový tým a ověřit si své schopnosti manažera, není lepší volba než Hockey Arena!

K hraní ti stačí pouze internetový prohlížeč. Hra se nemusí stahovat ani instalovat, stačí se zaregistrovat a hrát. Podrobnosti jsou k dispozici zde.

Kingpin

Kingpin

Jedna z nejkontroverznějších her všech dob. Je tvrdá a brutální, a díky ní se vžijete do role pouličního gangstera. Budete drsně mluvit, drsně vypadat a ještě drsněji střílet. Kingpin běží na enginu Quake 2, což sice po grafické stránce nemůže konkurovat dnešním hrám, avšak hratelností mnohé stále překonává a proto se Kingpin hraje stále i v dnešní době, několik let po jeho vydání. Vyzkoušejte na vlastní kůži, nebudete litovat!

Lineage II: Scions of Destiny

Lineage II: Scions of Destiny

Vstupte do světa Lineage II. V současnosti jedné z nejhranějších a nejkvalitnějších MMORPG na světě.
Ve světě Lineage II si přijde každý na své. Ať již jako vynikající výrobce vybavení, lovec který ochrání město před nájezdy monster, templář jenž se rozhodl se svým cechem dobýt hrad či prostý vrah, jenž čeká na svou oběť na jedné z obchodních cest.
Jste připraveni vzít svůj osud do vlastních rukou? Svět Lineage II čeká jen na vás!

Medal of Honor: Allied Assault

Medal of Honor: Allied Assault

Medal of Honor: Allied Assault je 3D střílečka, která nás zavede do doby druhé světové války. V multiplayeru si můžete vybrat, zda prožijete válku a svěřené úkoly na straně Spojenců nebo nacistického Německa. I zde můžete prožít znovu "Den D", podíváte se do Alžíru, Stalingradu, Francie, Remagenu... Vše bude souboj muže proti muži nebo obou týmů (záleží na modu, který si vyberete).

Neverwinter Nights

Neverwinter Nights

Neverwinter Nights – hra v nádherném fantasy světě, plná poutavých příběhů, nebezpečí a hrdinů. NWN je více jak obyčejnou RPG hrou, která dokonale pohltí a nepustí, je to životní styl...

Quake 3 Arena

Quake 3 Arena

Kdo by neznal hru, která položila základy světovému progamingu a vůbec online hraní, tak jak ho známe dnes. Jedná se o první hru, vytvořenou jenom a pouze pro multiplayer. Společnost ID software si tímto třetím dílem nesmrtelné série vydobyla nesmrtelnost a vy už si můžete vybrat jednu z několika modifikací. Ať už vyberete jakoukoliv modifikaci, vězte, že nikdy nevyberete špatně... Teď už se jen zapojte do hry a střílejte, co vám svědomí dovolí!

Quake 4

Quake 4

Quake 4 je pokračováním her série Quake a vychází z jejich tradice. Velkou změnou proti předchozím dílům je zcela nový způsob pohybu, který nebyl zatím použit v žádné střílečce. Jedná se o slajdy. Pokud máte správnou rychlost a zmáčknete tlačítko pro skrčení, vaše postava začne do zatáčky draftovat. To vám umožňuje rychlý plynulý pohyb bez vydání jakéhokoliv zvuku. Quake 4 disponuje moderní grafikou a podporou Open AL, které z vašeho sluchu udělá jeden z hlavních smyslů, které během hry použijete.

Soldat

Soldat

Rychlá, unikátní a zábavná 2D akce, v jednoduchém grafickém provedení, ale o to je zábavnější. Je vytvořena na základech toho nejlepšího z her jako je Liero či Worms. Spoustu zábavy zaručí velká nabídka všemožných zbraní. Hra je kompletně zdarma a díky malé náročnosti si ji zahrají i majitelé slabší PC.

Soldier of Fortune

Soldier of Fortune

FPS akce, která ve své době rozbouřila polemiku o brutalitě ve hrách. Pokud si hru zahrajete, uvidíte, že to není jenom o uletujících končetinách vzduchem, ale hlavně o zábavě, pro kterou si dodnes udržuje spoustu příznivců.

StarGate Game

StarGate Game

On-line hra, kterou můžete hrát v prostředí Vašeho www prohlížeče. Tato hra je postavená na základě legendárního filmu a seriálu Hvězdná brána (Stargate). Ve hře proti sobě bojuje několik ras o nadvládu nad vesmírem. Cílem hry je být největší ze všech ras a obsadit nejvyšší počet planet - samozřejmě vojenskou silou na úkor svého protivníka. Hra je plná politiky, úkladů, vyjednávání, nerozlučných přátelství mezi hráči, stejně jako nekonečné nenávisti. Hru můžete hrát zcela zdarma. V registraci si vyberete rasu za kterou chcete hrát, vyberete si jakou politiku budete provozovat a můžete začít. Schopní hráči si často vydobyjí mezi spoluhráči značného respektu a stávají se Vůdcem rasy. Vůdce si poté zvolí svého zástupce a ministry. Nejcennějšími osobami ve hře jsou však hráči - lidé, kteří za rasu bojují a pomáhají ji dobýt vesmír.
Jak začít? Po registraci jste na 48 hodin chráněným hráčem. To je čas, kdy máte možnost se v klidu rozhlédnout po systému hry, osídlit si několik planet, postavit na nich základní infrastrukturu a nastavit si správné placení daní. Je vhodné požádat svou vládu o dotaci, za kterou postavíte kasárna, nakoupíte základní armádu (aby vás hned někdo nedobyl), nebo požádat o zaslání pár obranných jednotek přímo z Rasové armády. Jakmile vám skončí status chráněného hráče, můžete se vydat do boje a dobývat další, mnohdy velmi zajímavé a cenné planety. Jako nováček je vhodné kontaktovat učitele (ve hře mají svou specifickou barvu), kteří vám v případě dotazů na jakékoliv téma ochotně poradí.
Tak tedy, vzhůru do boje, vzhůru do vesmíru

Tactical Ops

Tactical Ops

Tactical Ops: Assault on Terror je následovník velmi úspěšné modifikace UT. Je to polorealistická akční hra s prvky taktiky. Ve hře můžete hrát za jeden ze dvou týmů - teroristi a speciální jednotky. Velkou předností hry je nízká hardwarová náročnost a mnoho rozdílných map. Samozřejmostí je kooperace v týmu a na rozdíl od podobných her velmi velká akčnost.

Team Fortress 2

Team Fortress 2

Team Fortress 2 je pokračováním slavného Team Fortress, hry, která do multiplayer žánru přinesla týmovou hru, založenou na různých třídách vojáků. TF2 přináší nové herní typy, skvělé a netradiční grafické zpracování, výborné statistiky hráčů a mnohé další. Team Fortress 2, na rozdíl od jiných online her, nabízí rozsáhlou škálu tříd vojáků, takže si každý hráč najde třídu, která mu sedí nejvíce. Na nic neváhejte, připojte se do boje, stojí to za to!

Trackmania

Trackmania

Trackmania Nations ESWC jsou závody aut v novém stylu. Nejde jen o to být nejrychlejší, ale také o to, jak se dokážete vypořádat s nástrahami tratě. Dráhy jsou plné skoků, ramp a jiných záludností. To vše prověří vaši schopnost řízení a orientaci v prostoru. Hra byla vytvořena pro ESWC 2006 a je k distribuci zcela zdarma.

Ultima Online

Ultima Online

Ultima Online je jedna z prvních MMORPG her, ve které se již po několik let setkávají tisíce hráčů z celého světa, aby se vžili do svých herních charakterů. Věci, které udělá jeden hráč, mají schopnost změnit celý tento virtuální svět. Jsou zde města, vesnice, kobky, lesy a plno dalších míst, kam může hráč zavítat. Můžete začít jako ubohý měšťan a probojovat si cestu ke slávě. Když pro vás není vyhledávání dobrodružství dostatečnou zábavou, můžete se uchýlit k duelům mezi hráči, nebo se účastnit herních výprav pořádaných GM týmem. Taktéž ale můžete být pouhý prodejce, překupník, nebo vést svou vlastní hospodu. Ultima Online je i přes svůj pokročilý věk velice variabilní hra a místo si najde každý.

Unreal

Unreal

Unreal lze dnes již zařadit mezi legendy herní scény. Klasická 3D akce, jenž v době svého vydaní ohromovala svou grafickou propracovaností. Díky technologicky vyspělému enginu nabízel Unreal ve své době nevídaně rozsáhle úrovně, které hráče udržely u monitorů. Bylo to něco nového a bylo to skvělé. To samé lze říci o multiplayeru, který má dobře vybalancované zbraně, nabízí herní mody, které se používají dodnes. Navíc k jeho bezproblémového běhu vám postačí běžný počítač, přeci jen jde již o herního důchodce, který však má stále co nabídnout a dokáže oslovit mnohé hráče.

Unreal Tournament

Unreal Tournament

Revoluce v multiplayerovém hraní, netradiční a zároveň skvěle využitelné zbraně, propracovaný pohyb. Právě těmito atributy se může pyšnit tato hra. Výsledky posledních průzkumů mezi hráči UT hovoří jasně: 4 z 5 dotazovaných považují hraní UT za větší zábavu než cokoliv jiného. Nevěříte? Pak neváhejte ani okamžik a nechte se pohltit tímto fenoménem.

Unreal Tournament 3

Unreal Tournament 3

Po tříleté pauze se na naše monitory vrací jedna z nejvýznamnějších FPS her všech dob - Unreal Tournament. Hra se díky svému enginu řadí do kategorie next-gen her a jak sami autoři slibují, nabídne hráči nezapomentutelný zážitek jak po stránce grafické, tak herní. O tom, jak moc se autorům povedlo spojit nejoblíbenější prvky dílů předchozích, se můžete přesvědčit sami na našich serverech.

Unreal Tournament 2003

Unreal Tournament 2003

Unreal Tournament 2003 je pokračováním ve své době revoluční multiplayer hry Unreal Tournament. Mimo nový grafický kabát a herní engine obohacuje původní hru o nové herní mody (viz. naše nabídka níže) a samozřejmě zbraně.
Mimo to, pro Unreal Tournament 2003 i v dnešní době vzniká neustalé spousta nových modifikací a vylepšení a tak si hra stále drží své příznivce, kteří na ni nedají dopustit. Vyzkoušejte sami a uvidíte!

Unreal Tournament 2004

Unreal Tournament 2004

Pokračování 3D akční střílečky ze série Unreal Tournament skýtá nové a bezesporu lepší možnosti hratelnosti. Hra spojuje prvky jak týmové tak samostatné akce. Na výběr máte z několika módů z nichž každý vám nabídne jiný druh kvalitní zábavy na dlouhé večery. Můžete se prohánět po poušti v pozuby ozbrojených vozítkách, vyzkoušet brutálnější obdobu amerického fotbalu, nebo jen soupeři dokázat, že to s puškou opravdu umíte.

Unreal Tournament 3 demo

Unreal Tournament 3 demo

Po tříleté pauze se na naše monitory vrací jedna z nejvýznamnějších FPS her všech dob - Unreal Tournament. Hra se díky svému enginu řadí do kategorie next-gen her a jak sami autoři slibují, nabídne hráči nezapomentutelný zážitek jak po stránce grafické, tak herní. O tom, jak moc se autorům povedlo spojit nejoblíbenější prvky dílů předchozích, se můžete přesvědčit sami v tomto demu.

Vietcong

Vietcong

Vietcong je 3D akční hra, která už na první pohled zaujme vynikajícím českým dabingem, který hráče dokáže vtáhnout do války, která se stala předmětem mnoha diskuzí. Jedná se o týmovou hru, jejíž děj se odehrává v asijské džungli během války ve Vietnamu. Staňte se virtuálně členy amerických jednotek či naopak zástupci vietnamských ozbrojených složek a bojujte za svou věc. Čekají vás dlouhé podzemní tunely či hustá džungle a lesnaté pláně, kde si nebudete jisti přítomností tichého nepřítele a jeho svištících kulek. Nechte se unést adrenalinem zvaným Vietcong.

 
Děkujeme vám a navštivte nás znovu.